• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش اعلام کرد:

دولت امسال در هر استان 10 تا 20 خانه ورزش روستایی احداث و تجهیز می‌کند

معاون توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش و جوانان امسال در هر استان از کشور 10 تا 20 خانه ورزش روستایی را احداث و تجهیز می‌کند.

  به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، غلامرضا شعبانی بهار در آیین افتتاح خانه ورزش روستایی در روستای فند گرمسار اظهار کرد: استقبال از خانه‌های ورزش روستایی در سراسر کشور بسیار بالا بوده است.

وی ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان از سال قبل برنامه‌ای برای توسعه ورزش روستایی تدوین کرده که یکی از این کارها تجهیز خانه‌های ورزش روستایی است اما در حین اجرای این طرح استقبال از آن و تجهیز خانه‌های روستایی به حدی بود که این مهم به برنامه اصلی توسعه ورزش روستایی تبدیل شده است.

معاون توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه امسال در هر استان کشور حداقل 10 خانه ورزش روستایی ایجاد می‌شود تصریح کرد: امسال در برنامه پیش‌بینی شده که در هر استان حدالق 10 خانه ورزش روستایی دایر شود و هر استانی که در امر تجهیز خانه‌های ورزش روستایی مشارکت داشته باشد، این 10 خانه تا 20 خانه ورزش روستایی نیز در هر استان قابل افزایش است.

شعبانی بهار با اشاره به برنامه‌های اصلی معاونت توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش در سال 96 خاطرنشان کرد:

در برنامه کشوری معاونت توسعه ورزش روستایی وزارتخانه ورزش و جوانان برای 600 خانه ورزش روستایی طی سال جاری در کل کشور برنامه‌ریزی شده است.

وی خواستار همراهی مسئولان استانی در ایجاد و تجهیز این خانه‌های ورزش روستایی شد و گفت: در روستاها استعدادهای ورزشی بسیاری وجود دارد که راه‌اندازی این اماکن ورزشی به پرورش و سلامت این استعدادها کمک شایانی خواهد کرد.

معاون توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش و جوانان هدف دولت از اجرای احداث و تجهیز خانه‌های ورزش روستایی را دسترسی آسان و رایگان روستائیان به امکانات مطلوب برشمرد و گفت: این خانه‌های ورزش همچنین ظرفیت بسیار خوبی برای فعالیت‌های ورزش بانون در روستاها فراهم می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: