• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 964-1992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استادیوم 5000نفری گرمسار 18شهریورماه افتتاح می‌شود

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از افتتاح استادیوم پنج هزار نفری گرمسار در 18 شهریور ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، دکتر غلامرضا کاتب در آئین افتتاح این دو خانه ورزش روستایی که با حضور شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون ورزش‌های سنتی و بازی‌های بومی و محلی،در روستای فند گرمسار برگزار شد بر ضرورت توسعه سرانه ورزشی در مناطق روستایی از سوی وزارت ورزش و جوانان تاکید و اظهار کرد: در همه بخش‌ها و از جمله در حوزه ورزش باید به مناطق روستایی و محروم توجه ویژه شود.

وی از افتتاح پنج خانه ورزش روستایی در شهرستان‌های گرمسار و آرادان خبر داد و افزود: گسترش ورزش‌های روستایی یکی از اولویت‌های اصلی ورزش و جوانان است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید علاوه بر تامین تجهیزات و ساخت فضاهای ورزشی در خصوص فرهنگسازی در حوزه ورزش نیز کار کرد تا کودکان و نوجوانان ما از همان ابتدا با فواید ورزش و اثرات آن در سلامت جسمانی و موقعیت اجتماعی آشنا شوند.

نماینده گرمسار و آرادان از افتتاح استادیوم ن پنج هزار نفری گرمسار در هجده شهریور ماه خبر داد و گفت جشنواره اقوام " ورزش‌های بدنی و محلی " با حضور 30 استان کشور نیز شهریورماه در گرمسار برگزار خواهد شد.

دکتر کاتب با اشاره بهتلاش‌های مسئولان برای ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در مناطق روستایی ادامه داد: باید زیر ساخت‌های لازم برای ساخت فضاهای ورزشی در روستاها فراهم شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: