• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-5492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سمنان:

انتخابات در ایران بازنده ندارد

استاندار سمنان با تمجید از حضور مردم در ساعات آغازین انتخابات گفت: انتخابات امروز بازنده ندارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، محمدرضا خباز ضمن ریختن رای خود در صندوق در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد: مردم بزرگ ایران امروز بار دیگر ثابت خواهند کرد که پای ارزش‌های الهی انقلاب اسلامی هستند.

وی ادامه داد: مردم ایران همچون گذشته که جان خویش را فدای اسلام و انقلاب کردند امروز نیز وقت و امکانات خود را در جهت رشد و بالندگی این انقلاب به کار خواهند گرفت و با حضور در انتخابات از آرمان‌های امام دفاع خواهند کرد.

استاندار سمنان با بیان اینکه بی‌شک امروز حماسه دیگری در راه است تصریح کرد: روز انتخابات در ایران اسلامی روز پایداری و پیروزی و جشن مقاومت و ابیستادگی در برابر فشارهای دشمنان و روز شادی دوستان و اندوه دشمنان این ملت است.

خباز با بیان اینکه استان سمنان مردمی فهیم و دوستدار انقلاب دارد گفت: مردم استان در همه سال‌های گذشته وفادار به انقلاب و ارزش‌های آن بوده و هستند.

این مقام ارشد اجرایی در پاسخ به این پرسش که برنده واقعی انتخابات امروز کیست گفت: بی‌شک برنده واقعی مردم انقلابی ما هستند چرا که اصولا در کارهای اعتقادی به باور ما بازنده وجود ندارد چرا که ما براساس تکلیف به میدان آمده و رای می‌دهیم.

وی با بیان اینکه باید به قصد قربت در پای صندوق‌های رای حاضر شد افزود: طبیعتا در بین این افراد یک نفر به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب می‌شود و ما باقی باید به وی در جهت توسعه و پیشرفت کشور کمک کنند.

استاندار سمنان با بیان اینکه کسی نباید در انتخابات ایران به دنبال بازنده و برنده باشد ادامه داد: ما بیشتر حضور مردم در انتخابات را مهم می‌دانیم چرا که هر چه آراء بیشتر باشد دوستی و شادی دوستداران انقلاب بیشتر شده و دشمن نیز دندان طمع خود خواهد کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: