• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-5092-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

دبیر ستادمردمی اصولگرایان حامی روحانی سمنان:

مشارکت پایین در انتخابات عواقب غیرقابل جبرانی برای ایران دارد

دبیر ستادمردمی اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی استان سمنان بر ضرورت حضور همه آحاد مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: مشارکت پایین در انتخابات 29 اردیبهشت عواقبی غیر قابل جبران برای کشور به همراه دارد.

مهدی خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور در انتخابات اظهار کرد : مردم باید با حضور خود هم مشت محکمی بر بدخواهان نظام بکوبند و هم حماسه ای دیگر را با انتخاب عملگرایی و عقلانیت و تدبیر و امید رقم بزنند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات افزود: حضور حداکثری مردم قدم محکمی برای انتخابابی آگاهانه و از روی فکر و تعقل است.

دبیر ستاد اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی در استان سمنان با بیان اینکه انتخاب رییس جمهوری مظهر اراده ملی ملت است تصریح کرد: حضور پر شور مردم در انتخابات تضمین کننده امنیت کشور در همه عرصه‌هاست و صد البته که این انتخاب می‌بایستی با تفکر و تعقل همراه باشد و نه از روی احساس زود گذر.

وی ادامه داد: متاسفانه در چند روز اخیر شاهدیم که دین و مذهب مردم دست آویز رسیدن به قدرت شده و با کمال تاسف برخی‌ها حتی از خون شهدا و مدافعین حرم و ارزش‌های انقلاب سوء استفاده می‌کنند.

وی از مردم ایران به عنوان مردمی متعهد و انقلابی یاد کرد و گفت: مردم ما آگاه و دارای بینش هستند و همواره در لحظات حساس تاریخ ساز شده‌اند بی‌تردید در این انتخابات نیز این شناخت و آگاهی خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.

این فعال سیاسی با بیان اینکه سرنوشت کشور در گرو رای دادن و انتخاب ما است افزود: از تمامی مردم ایران و خصوصا هم‌استانی‌هایمان در  استان سمنان می‌خواهیم که صلاح کشور و سرزمینمان را بر تمام مسائل ترجیح داده  و آزادی و آزادگی را فدای وعده‌های پوچ و ناشدنی نکنند .

خالقی تداوم موفقیت کشور در سالیان اخیر را مسلزم حضور  فعال همه مردم در انتخابات جمعه دانست و گفت: همه آنها که دغدغه ایران اسلامی را دارند باید ضمن حضور پرشور، دیگران را نیز به حضور در پای صندوق‌های رای ترغیب کنند چرا که شرکت نکردن در انتخابات به هر دلیلی شکستی بزرگ و غیر قابل جبران برای کشور است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: