• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-1792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کرد:

افتتاح رسمی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در سمنان/ صدور احکام ستادهای شهرستانی

رئیس ستاد انتخابات دکتر روحانی در استان سمنان از افتتاح رسمی ستاد استانی این کاندیدای رئیس‌جمهوری در فردا 12 اردیبهشت ماه خبرداد.

دکتر فرامرز نیک‌سرشت در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، با اعلام این خبر اظهار کرد: البته هم ستاد دکتر روحانی و هم ستاد مردمی ایشان فعالیت خود را در استان آغاز کرده اما افتتاح رسمی آن فردا با حضور یکی از شخصیت‌های سیاسی برجسته انجام خواهد شد.

وی در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص میهمان ویژه این افتتاح خاطرنشان کرد: میهمان اصلی این آیین هنوز به‌طور قطعی مشخص نشده اما به احتمال زیاد دکتر کرباسچی در این آیین حضور بیابند.

این استاد دانشگاه گفت: فردا هم ستاد مرکزی دکتر روحانی و هم ستاد مردمی که در حمایت از ایشان شکل گرفته فردا رسما افتتاح می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات دکتر روحانی در استان سمنان با بیان اینکه ستادهای دکتر روحانی از دیروز شنبه در استان به‌صورت غیررسمی فعالیت خود را آغاز کردند، تصریح کرد: ستادهای ایشان در شهرستان‌های هشت‌گانه استان نیز شکل گرفته است.

نیک‌سرشت از صدور احکام روسای ستادهای شهرستانی رئیس دولت یازدهم در این استان خبر داد و افزود: احکام روسای ستادهای دکتر روحانی در شهرستان‌های استان صادر و فعالیت خود را آغاز کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: