• یکشنبه ۶ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 985-397-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

رئیس هلال احمر دامغان به ایسنا خبر داد:

2 تیم غواصی در جست‌وجوی جوان غرق‌شده دامغانی/ بی‌نتیجه ماندن جست‌وجوها تا ظهر دومین روز

عکس تزئینی ست

رئیس هلال احمر شهرستان دامغان از اعزام تیم غواصی این نهاد برای یافتن پیکر جوان غرق شده در سد شهید شاهچراغی دامغان خبر داد.

حمیدرضا داودیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان اظهار کرد: تیم غواصی هلال‌احمر دامغان همچنان در حال جست‌وجو است و هنوز پیکر این جوان پیدا نشده است.

وی با بیان اینکه خبر غرق شدن این جوان شب گذشته به هلال احمر گزارش شد افزود: شب گذشته تیم غواصی هلال احمر در منطقه حاضر شد و با جست‌وجوی سطحی منطقه موفق به کشف جسد نشد اما از آنجا که براساس قوانین غواصی در شب ممنوع است، تیم غواصی هلال احمر در شب گذشته تنها به جست وجو و بررسی سطح دریاچه سد پرداخت.

دکتر داویان از اعزام دوباره تیم غواصی هلال‌احمر دامغان به منطقه خبر داد و گفت: این تیم از صبحگاه امروز در محل سد حاضر شده و به جست‌وجو می‌پردازد اما تاکنون موفق به یافتن جسد فرد غرق شده نشده است.

رئیس هلال احمر شهرستان دامغان با بیان اینکه یک تیم غواصی از ساری نیز در منطقه حضور دارد ادامه داد: تقریبا همه شهرهای ساحلی دارای تیم‌های غواصی هستند لذا تیم غواصی شهرداری ساری نیز در دامغان حضور دارد و به همراه همکاران ما در جست‌وجوی پیکر این جوان غرق شده هستند.

دکتر داودیان با بیان اینکه این حادثه اولین گزارش غرق شدگی امسال از سد دامغان است از مردم خواست از شنا در سدها و دریاچه‌ها و استخرهای غیرایمن پرهیز کنند.


انتهای پیام