• چهارشنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-3190-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

فراخوان مهربانی برای نو شدن عید/ "آبشار عاطفه‌ها" در 5 شهر سمنان

مسوول امور شعب مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در سمنان گفت: در حال حاضر یک هزار و 533 نیازمند سمنانی تحت حمایت و پوشش سازمان مردم نهاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در سمنان هستند.

لیلا رئیسیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان افزود: در کل تعداد 518 خانوار از خانوارهای نیازمند و بی بضاعت شهر سمنان تحت حمایت و کمک مؤسسه خیریه آبشار  عاطفه‌ها در سمنان هستند و از این مؤسسه و حمایت های مربوط بهره می برند.

وی ادامه داد: در کل تعداد یک هزار و 533 پرونده برای تمام این افراد که تحت پوشش و حمایت هستند تشکیل شده است، که شامل 72 پرونده ایتام ، 88 پرونده مطلقه ، 102 پرونده افراد از کارافتاده ، 30 پرونده نیز شامل افراد سالمند و کهنسال است.

مسوول امور شعب مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در سمنان اضافه کرد: همچنین تعداد 105 پرونده افراد بی سرپرست ، 43 پرونده افراد بد سرپرست ، 56 پرونده امتفرقه و 13 پرونده نیز برای افراد زندانی تحت حمایت این مؤسسه خیریه تشکیل شده است.

رئیسیان خاطرنشان کرد: نمایندگی سازمان مردم نهاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها ازفروردین سال 89 درسمنان تاسیس شده است، و این نمایندگی در شهرهای دامغان، شاهرود(دوشعبه ایتام وجهیزیه و شعبه کاریابی ودرمان)، گرمسار و درجزین نیز شعبه فعال دارد.

وی اظهار داشت: مؤسسه خیریه آبشار عاطفه ها در سمنان نیز سه شعبه فعال شامل شعبه ایتام سادات، شعبه امور شعب و شعبه جهیزیه درمان دارد که با حمایت و مشارکت فعالان و خیرین و همشهریان نوع دوست در حال ارائه خدمت و حمایت های مادی و معنوی به نیازمندان و افراد بی بضاعت هستند.

مسوول امور شعب مؤسسه خیریه آبشار عاطفه ها در سمنان از اجرای طرح انسان دوستانه و خیرخواهانه "فراخوان مهربانی" برای کمک به تهیه و خرید لباس نو برای نیازمندان شهر سمنان خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح این است که خیرین و مردم خیرخواه، برای عیدی کودکان ایتام، زنان مطلقهو افراد بدسرپرست و بی سرپرست و ازکارافتاده از سن ۱ تا ۱۵ سال  کارت هدیه و یا لباس نو تهیه کنند.

رئیسیان تأکید کرد: کودکانی هستند که در پایان سال برای شروع سال جدید چشم انتظار هدیه(لباس نو وعیدی) هستند، کودکانی که در کنار نبود سرپرست طعم فقر را هم چشیده اند ، خیرین در این طرح میتوانند چتر حمایتی بر سر کودکان زیبا و محروم شهر باشند .

وی یادآور شد: شهروندان خیرخواه و نوع دوست شهر سمنان می توانند با تماس با شماره های 4 – 33341041- 023  و 09395884302 از چگونگی کمک و مشارکت در این طرح و طرح های دیگر اطلاع کسب کنند، همچنین از طریق واریز به شماره حساب بانک ملی : 0109069923000 و شماره کارت بانک ملی : 6037991199527825 می توانند حامی و خیرخواه هزاران نفر از افراد نیازمند و بی بضاعت در آستانه سال جدید باشند.


انتهای پیام