• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-790-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

خواب آلودگی راننده جان 4 نفر را گرفت

عکس تزیینی ست

رئیس پلیس راه سمنان گفت: براثر برخورد تصادف شدید تاکسی سواری با تریلی در محور گرمسار - سمنان چهار نفر کشته و یک نفر نیز مصدوم شد.

  به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان،به نقل از نیروی انتظامی استان سمنان، سرهنگ تقی کبیری در تشریح این خبر، اظهارداشت:  روز گذشته وقوع یک فقره سانحه رانندگی در کیلومتر یک جاده آرادان سرخه در محور اصلی گرمسار سمنان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام که ماموران برای رسیدگی  به موضوع بی درنگ به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این سانحه، تاکسی سواری به شدت با یک دستگاه تریلی برخورد کرد به گونه ای که در این حادثه، سه نفر از سرنشینان خودرو سواری در دم جان باختند.

این مقام انتظامی ادامه داد: همچنین دو مصدوم دیگر که از سرنشینان سواری بودند توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند که تلاش تیم پزشکی برای نجات یکی از مصدومان بی ثمر ماند و وی به علت شدت جراحت وارده جان خود را از دست داد.

رئیس پلیس راه سمنان، بی توجهی راننده تاکسی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی را عامل بروز این سانحه اعلام و تاکیدکرد: علی رغم هشدارهای پلیسی شاهد بی توجهی رانندگان در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی هستیم که این امر منجر به وقوع حوادث تلخ می شود.

 


انتهای پیام