• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-1692-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

دادستان سمنان اعلام کرد:

8 سال زندان،شلاق و انفصال دائم برای مدیرکل متخلف در سمنان

دادستان عمومی و انقلاب سمنان، از اعلام حکم 8 سال زندان برای مدیرکل پیشین یکی دستگاه‌های اجرایی این استان که به جرم ارتشاء در زندان به سر می‌برد خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، حیدر آسیابی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: حکم قطعی مدیرکل پیشین مسکن و شهرسازی استان سمنان که به جرم ارتشا دستگیر و روانه زندان شده بود صادر شد .

دادستان عمومی و انقلاب سمنان، ادامه داد: دادگاه تجدید نظر در تاریخ هشتم مرداد 97 حکم محکومیت قطعی اسماعیل صادقی مدیرکل پیشین مسکن و شهرسازی استان را صادر و در 15 مرداد 97 حکم جهت اجرا به بخش اجرای احکام دادسرای عمومی انقلاب سمنان ارسال و به مرحله اجرا گذاشته شده است.

وی با اشاره به ارتکاب این مدیر پیشین به 9 فقره ارتشاء تصریح کرد: این مجرم به 8 سال حبس تعزیری، انفصال دائم از خدمات دولتی،9 فقره تحمل شلاق تعزیری، جزای نقدی و ضبط اموال ناشی از ارتشاء محکوم قطعی شده است.

دادستان عمومی و انقلاب سمنان با بیان اینکه براساس قانون احکام جرائم اقتصادی باید در روزنامه‌های کثیرالانتشار منتشر شود افزود: براساس تبصره ماده 36 قانون مجازات اسلامی، آن دسته از احکام جرایم اقتصادی که بیش یک میلیارد ریال باشند از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم مردم می‌رسند.


انتهای پیام