• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-2194-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

تشییع پیکر روزنامه‌نگار زن سمنانی

خبرنگار زن سمنانی پس از سال‌ها مبارزه با یک بیماری صعب العلاج درگذشت

پیکر خبرنگار زن پیشکسوت سمنانی با حضور شماری از فعالان رسانه ای انجمن خبرنگاران سمنان تشییع و غروب روز گذشته در جوار حرم امامزاده علی بن جعفر(ع) سمنان به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان ، "وحیده شربتی" از فعالان مطبوعاتی سمنانی که در دهه های هفتاد و هشتاد فعالیت زیادی در رسانه های محلی و بومی استان داشت صبح امروز جان به جان آفرین تسلیم کرد.

وحیده شربتی پس از سال ها مبارزه با یک بیماری صعب العلاج، در شامگاه نوزدهم تیرماه دارفانی را وداع و به سوی سرای ابدی شتافت.

این خبرنگار و فعال مطبوعات محلی که در انجمن خبرنگاران استان نیز عضویت داشت تا پیش از اینکه بیماری وی را خانه نشین کند، کم و بیش در رسانه های محلی این استان فعالیت داشت.

چند سال پیش و در دوره استانداری زندوکیلی، استاندار دولت یازدهم، عالی ترین مقام اجرایی استان به اتفاق نماینده اصلاح طلب مردم سمنان، رییس دانشگاه علوم پزشکی و تنی چند از اعضای انجمن خبرنگاران با حضور در منزل این بانوی خبرنگار از وی تجلیل کردند. همچنین شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان نیز ضمن تقدیر از وی، زمینه مداوای وی در مراکز بیمارستانی سمنان را فراهم کرد.

صبح امروز دکتر نوید دانایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان نیز با صدور پیامی درگذشت این خبرنگار سمنانی را به جامعه رسانه استان تسلیت گفت.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در گذشت مرحومه مغفوره شادروان سرکار خانم وحیده شربتی را به جامعه رسانه استان سمنان تسلیت گفت .

متن پیام تسلیت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان به شرح زیر است :

درگذشت سرکار خانم وحیده شربتی، خبرنگار بااخلاق، کوشا، صدیق و دلسوز استان سمنان باعث تأثر و تأسف فراوان دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گردید .

مرحومه مغفوره شادروان سرکار خانم شربتی در عرصه خبر و اطلاع رسانی، منشا خدمات ارزشمند و قابل تحسینی بود و بی شک فقدانش ضایعه ای دردناک برای جامعه رسانه ای استان محسوب می شود .

این ضایعه دردناک را به خانواده آن مرحومه، خبرنگاران و جامعه رسانه استان سمنان صمیمانه تسلیت عرض می کنم و برای آن مرحومه غفران واسعه الهی و برای خانواده و بازماندگان صبر جمیل از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

خبر درگذشت همکار مطبوعاتی مرحومه مغفوره خانم "وحیده شربتی" تلخ و موجب تالم و تاثر همه کسانی است که با قلم و اندیشه ایشان آشنایی داشتند این ضایعه مولمه را به خانواده،دوستان و جامعه فرهیخته مطبوعاتی استان سمنان تسلیت میگوییم و برای روح آن مرحومه آرامش ابدی از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.


انتهای پیام