• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-5194-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

استاندار تاکید کرد:

لزوم بهره‌گیری از ظرفیت خیرین در تکمیل پروژه پارک موزه سمنان

استاندار سمنان با اشاره به اهمیت پارک موزه و ضرورت نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس، بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت خیرین در تکمیل پروژه پارک موزه دفاع مقدس سمنان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سید شهاب الدین چاوشی در جلسه هیات امنای مرکز فرهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس استان سمنان اظهار کرد: پارک موزه دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس در استان است.

چاوشی احداث پارک موزه دفاع مقدس را فرصتی ارزشمند برای تقویت فرهنگ دفاع مقدس در استان سمنان برشمرد و افزود: تقویت و ترویج فرهنگ دفاع مقدس باید به عنوان یک فرهنگ ارزشی در جامعه گسترش یابد که پرداختن به این موضوع محور  اعتقاد و تکلیف‌ هر دستگاهی باید باشد .

عالیترین مقام اجرایی استان با اشاره به جاذبه های فرهنگی و گردشگری احداث پارک موزه دفاع مقدس تصریح کرد: احداث این پارک می‌تواند یک فرصت مناسب برای جذب گردشگر و زمینه ساز غنی کردن اوقات فراغت در میان جوانان را فراهم کند که برنامه ریزی و جهت دهی دستگاه‌های خدمات رسان باید به این سمت و سو باشد که جنبه معنوی و  ظاهری آن نمود پیدا کند و این اثر ارزشی و فاخر استان به محلی برای رفت وآمد جوانان  تبدیل شود .

استاندارسمنان ضمن تاکید بر ارائه خدمات مناسب توسط دستگاه‌های مربوطه با راهکارهای قانونی برای تکمیل و تجهیز این مکان ارزشی خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود اعتبارات استانی و ضرورت احداث پارک موزه دفاع مقدس در استان سمنان پیشنهاد می‌شود که از ظرفیت و پتانسیل خیرین و نیکوکاران نیز استفاده شود .

وی همچنین ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید فطر به تاثیرات فردی و اجتماعی ماه مبارک رمضان در انسان پرداخت و گفت: امید است که برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان امسال تا سال دیگر در جسم و جان‌ها باقی بماند .


انتهای پیام