• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3090-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

برف در 4 گردنه برف‌گیر استان سمنان

رئیس پلیس راه استان سمنان از بارش برف و باران در محورهای این استان خبر داد و گفت: گردنه‌های خوش ییلاق، سمنان-فیروزکوه و شهمیرزاد-کیاسر برفی و سایر محورهای مواصلاتی بارانی است.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سرهنگ حسن خسروجردی اظهار کرد: بارش برف و باران که از بامداد امروز در استان سمنان آغاز شده ، تردد در برخی محورها را با مشکل مواجه کرده است.

وی افزود: در گردنه‌های خوش ییلاق‌(شاهرود-آزادشهر)، سمنان-فیروزکوه و شهمیرزاد - کیاسر هم اکنون شاهد بارش برف هستیم و تردد با همراه داشتن زنجیر چرخ نیز توصیه می‌شود.

رئیس پلیس راه استان سمنان ، افزود: بارش خفیف برف در گردنه آهوان واقع در محور سمنان-دامغان نیز از ساعتی پیش آغاز شده است.

سرهنگ خسروجردی با بیان اینکه در سایر محورهای استان باران می‌بارد، تاکید کرد: به هم استانی‌ها و مسافران توصیه می‌شود از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

رئیس پلیس راه استان همچنین از واژگونی یک دستگاه اتوبوس خالی از مسافر در کیلومتر 21 محور تهران-گرمسار خبر داد و گفت: در این سانحه که به علت ناتوانی راننده 35 ساله خودرو در کنترل وسیله نقلیه ناشی از لغزندگی مسیر رخ داد، هیچ گونه خسارت جانی نداشته است.

سرهنگ خسروجردی، مبدا حرکت اتوبوس را مهران و مقصد آن را تربت حیدریه عنوان و خاطرنشان کرد: این دومین واژگونی اتوبوس طی 48 ساعت گذشته همزمان با بارش باران و برف در محورهای سمنان است.

وی یادآوری کرد: ساعت 9:30 دیروز نیز یک دستگاه اتوبوس با 25 مسافر در محور سرخه-آرادان واژگون شد که در این حادثه یک نفر کشته و تعدادی نیز زخمی شدند.


انتهای پیام