• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-2690-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

معاون امدادو نجات هلال احمر استان سمنان به ایسنا خبر داد:

27مجروح و یک کشته در واژگونی مینی‌باس زائران هندی در گرمسار

معاون امدادو نجات هلال احمر استان از مرگ یک نفر و مجروح شدن 27 نفر هنری در واژگونی یک مینی‌باس در نزدیکی گرمسار خبر داد.

علی یحیایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان اظهار کرد: این مینی‌باس حامل 28 سرنشین بوده که از مشهد به سمت تهران در حال حرکت بوده که در فاصله بین آرادان به گرمسار واژگون شده است.

وی از اعزام سه تیم امداد و نجات هلال احمر استان به این حادثه خبر داد و افزود: تیم‌های اورژانس و آتش‌نشانی در محل حضور داشتند و به دنبال درخواست اورژانس از هلال احمر بلافاصله سه تیم امداد و نجات به محل اعزام شد.

وی در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص وضعیت مصدومان این سانحه اظهار کرد: 27 نفر در این سانحه دچار مصدومیت شدند که همگی به بیمارستان گرمسار اعزام شدند.

همچنین رئیس پلیس راه استان با اشاره به واژگونی این مینی‌بوس به ایسنا گفت: مسافران این مینی‌باس هندی بوده و در نزدیکی گرمسار دچار سانحه شدند.ا

سرهنگ حسن خسروجردی با بیان اینکه متاسفانه در این سانحه یکی از سرنشینان مینی باس جان باخت ادامه داد: مصدومان به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه این سانحه راس ساعت 9 و 30 دقیقه روی داده اظهار کرد: کارشناسان عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه

را عامل بروز این سانحه ارزیابی کردند.

وی با اشاره به لغزنده بودن محورهای استان و از جمله محور گرمسار سمنان گفت: با توجه به بارش باران در اکثر محورهای استان توصیه می‌شود رانندگان توجه لازم را داشته باشند.


انتهای پیام