• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-1790-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

سردار اشتری در دیدار با امام جمعه سمنان عنوان کرد:

ورود ناجا به پیامدهای اجتماعی ناشی از خشکسالی/ نیروی انتظامی امسال نیرو جذب می‌کند

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه سمنان خواستار همراهی نیروی انتظامی کشور در مقابله با پیامدهای ناشی از معضل کم‌آبی و خشکسالی در این استان شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی در دیدار با سردار اشتری فرماندهی نیروی انتظامی کشور از نیروی انتظامی به عنوان نیرویی خوشنام نام برد و اظهار کرد: نیروی انتظامی نقش مهمی در تامین امنیت و آرامش در کشور دارد.

وی با بیان اینکه بیداری نیروی انتظامی سبب ایجاد امنیت در کشور است افزود: پلیس همواره خادم و خدمتگذار مردم بوده و این مهم از افتخارات پلیس در جمهوری اسلامی است.

فرماندهی ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی همواره در برابر ولی‌فقیه تسلیم و فرمان‌بر بوده گفت: حمایت نیروی انتظامی از مردم و گوش‌بفرمانی فرماندهی کل قوا از امتیازات بزرگ نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: نیروی انتظامی می‌تواند نقش مهمی در تحقق شعار امسال داشته باشد.

شاهچراغی با بیان اینکه اشتغال و بیکاری از مهمترین مشکلات امروز جامعه است افزود: پلیس از طرق مختلف و از جمله طریق مبارزه با کالای قاچاق می‌تواند در این مهم نقش‌آفرینی کند.

این عضو خبرگان رهبری، مشکل کم‌آبی را از مهمترین معضلات استان سمنان برشمرد و گفت: این مشکل اگرچه در اکثر نقاط کشور وجود دارد اما در استان سمنان این مشکل حادتر است لذا انتظار می‌رود نیروی انتظامی چنانچه می‌تواند در این حوزه نیز برای مردم استان گامی بردارد، دریغ نکند.

وی با اشاره به کمبود نیروی انسانی در بخش‌هایی از نیروی انتظامی استان از سردار اشتری خواست در این زمینه نیز نیروی انتظامی استان را یاری دهد.

سردار اشتری نیز در این دیدار با اشاره به درخواست‌های نماینده ولی‌فقیه در استان گفت: خوشبختانه امسال در ناجا جذب نیرو داریم لذا یکی از مصوبات سفر خود را به افزایش نیرو در این استان اختصاص داده و تلاش می‌کنیم در این زمینه به افزایش نیروهای پلیس در استان سمنان کمک کنیم.

فرماندهی ناجا با اشاره به درخواست آیت‌الله شاهچراغی در خصوص کمک ناجا در خصوص مشکلات ناشی از خشکسالی گفت: ناجا می‌تواند در زمینه آسیب‌های اجتماعی ناشی از خشکسالی و کم‌آبی اقداماتی انجام دهد که در استان سمنان نیز این مهم را حسب فرمایش نماینده ولی‌فقیه در استان پیگیری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه هر جا خشکسالی و کم‌آبی وجود دارد آسیب‌های اجتماعی نیز وجود دارند گفت: نیروی انتظامی می‌کوشد با مقابله با آسیب‌های اجتماعی ناشی از خشکسالی در این حوزه نیز کمک‌کار استان پهناور سمنان باشد.

وی همچنین با اشاره به وقایع دی ماه گفت:   نیروی انتظامی در حوادثی مانند دی ماه و خیابان پاسداران با تدبیر و حضور هوشمندانه وظایف خود را انجام داد .


انتهای پیام