• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-490-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

امداد رساني هلال احمر استان سمنان به بيش از 1800 نفر در نوروز 97

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان گفت: از سوی امدادگران این نهاد در تعطیلات نوروزی 97 به یکهزار و 854 نفر امدادرسانی شده است.

به گزارش خبرنگار ايسنا، منطقه سمنان، علی یحیایی افزود: از 25 اسفند 96 تا 14 فروردین امدادگران هلال احمر استان در 171 سانحه حضور یافتند و به مسافران امداد رسانی کردند.

وی با اشاره به انتقال 46 آسیب دیده سوانح مختلف به مراکز درمانی استان در این مدت، اظهارداشت : 13 نفر از هموطنان که در سوانح یا نقاط مختلف گرفتار بودند با کمک عوامل هلال احمر رهایی یافتند.

یحیایی یادآور شد : 236 نفر از مسافران که به دلایلی قادر به ادامه سفر نبودند، با کمک عوامل امداد هلال احمر در مکان مناسب اسکان یافتند.

وی خاطرنشان کرد : 28 ایستگاه ثابت، سیار، موقت، امداد هوایی، امداد خواهران، مراکز کشیک و شعبه‌های تابعه استان سمنان با ظرفیت 80 امدادگر و نجاتگر در هر نوبت کاری درمدت یاد شده در نقاط مختلف استان خدمات امدادی ارایه کردند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان تصریح کرد : در روز سیزدهم فروردین 97 نیز 11 ایستگاه خدمات امدادی و راهنمایی به هموطنان را در نقاط مختلف استان بر عهده داشتند.

گفتني است طرح نوروزی انتظامی و امدادی از بیست و پنجم اسفند 96 تا پانزدهم فروردین 97 ادامه دارد و در این طرح در استان سمنان 51 ایستگاه ثابت و سیار پلیس و 28 ایستگاه امداد و نجات فعال هستند.


انتهای پیام