• دوشنبه ۱۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-292-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

استاندار سمنان:

کشور برای غلبه بر مشکلات، نیازمند همراهی و جلب حمایت و محبت توده های مردم است

استاندار سمنان بمناسبت  روز 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی با صدور پیامی گفت: کشور برای غلبه بر مشکلات، نیازمند همراهی و جلب حمایت و محبت توده های مردم است .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان ، پیام سیدشهاب الدین چاوشی، به شرح ذیل است:

نظام مقدس جمهوری اسلامی با رای و نظر اکثریت مردم ایران در۱۲ فروردین ماه ۱۳۵۸ تاسیس گردید و با حمایت مردم تاکنون به رشد و بالندگی خود ادامه داده است.

 یاد و خاطر بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهیدان والامقام ایران عزیز را ارج نهاده و حفظ و بالندگی این نظام مقدس را همچنان درسایه سار حمایت توده های مختلف مردم میسر می دانیم .

 در آغازین روزهای سال جدید امید آن دارم که ارکان دولت کریمه جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش درخدمت به مردم قدرشناس و تلاش برای امنیت آزادی و رفاه آنان گام های استوارتری را برداشته و ضمن همدلی روزافزون مردم بمنظور حفظ اقتدار کشور، بر موانع رشد و پویایی جامعه فائق آیند.

همه باید بدانیم صیانت از امنیت کشور و پیشرفت آن نیازمند همدلی و وحدت و مدارا در همه عرصه های زندگی است و کشور ما برای غلبه بر مشکلات، نیازمند همراهی و جلب حمایت و محبت توده های مردم است .

ایران مهد آزادگانیست که دل در گرو آبادانی میهن نهاده اند و پیشرفت همه جانبه میهن و ثبات آن از طریق همدلی و همکاری همه جانبه مردم میسر خواهد بود‌.

سیدشهاب الدین چاوشی استاندار سمنان


انتهای پیام