• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-295-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

عضو کمیته برگزاری مسابقات به ایسنا خبرداد:

قهرمانی گرمسار در مسابقات پرورش اندام،بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی استان سمنان

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان گرمسار از قهرمانی گرمسار در مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی استان سمنان خبرداد.

جواد عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، اظهار کرد: مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی استان که شب گذشته به میزبانی گرمسار پایان یافت با قهرمانی تیم گرمسار در هر سه بخش پرورش اندام و بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی همراه بود.

عضو کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی استان، سطح برگزاری این مسابقات را بالا برشمرد و گفت: باتوجه به سطح بالای این مسابقات، پورعلی فرد رییس فدراسیون هیات پرورش اندام جمهوری اسلامی شخصا در این رقابت‌ها حضور یافت. ضمن اینکه فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در اختتامیه مسابقات حضور یافت.

وی با بیان اینکه این مسابقات با حضور تیم‌هایی از سمنان، شاهرود، دامغان، مهدیشهر و گرمسار برگزار شد گفت: برترین‌های این مسابقات برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور که 8 اسفندماه امسال در شیراز برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان گرمسار با بیان اینکه این مسابقات در سه رده سنی , پیشکسوتان , جوانان و بزرگسالان برگزار شد اضافه کرد: با توجه به توانمندی بالای ورزشکاران استان و خصوصا شهرستان گرمسار امید بالایی برای موفقیت شماری از ورزشکاران را در مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی داریم.


انتهای پیام