• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-597-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

کاتب در سفر استاندار به گرمسار مطرح کرد:

ایجاد آب پایدار در حوضه آبخیز گرمسار با اجرای خط انتقال سیمین‌دشت -گرمسار

استاندار سمنان در نخستین سفر خود به شهرستان گرمسار از پروژه " B.O.T " خط انتقال آب شرب از سیمین دشت به گرمسار بازدید کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، غلامرضا کاتب در بازدید از پروژه " B.O.T " خط انتقال آب شرب از سیمین دشت به گرمسار اظهار کرد: منابع مالی پروژه "B.O.T " از سوی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی تأمین می‌شود .

وی طول خطوط انتقال آب در این پروژه 42 کیلومتر برشمرد و گفت: این پروژه آب شرب 16 منطقه روستایی این شهرستان را تأمین می‌کند .

کاتب با اشاره به کمبود منابع آبی در غرب استان سمنان افزود: اجرای پروژه آب‌رسانی گرمسار و تامین آب شرب این شهرستان که به روش "B.O.T"   در حال اجرا است منجر به ایجاد آب پایدار در حوزه آبخیز این منطقه می‌شود.

نماینده مردم گرمسار و آرادان ادامه داد: این پروژه ضمن رفع کمبود آب در منطقه، بحران کم‌آبی در بخش‌های مختلفی از این شهرستان را مرتفع می‌کند .

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه تکمیل این طرح و بهره‌برداری از این پروژه سالانه 21 میلیون مترمکعب آب پایدار در این شهرستان تولید می‌کند اضافه کرد: سرمایه‌گذاران بخش خصوصی پس از 20 سال بهره‌برداری از این طرح آن را به دولت تحویل می‌دهند .


انتهای پیام