• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-2792-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

سخنران راهپیمایی مردمی امروز در سمنان:

فتنه‌گران مطالبات اجتماعی مردم را پل کردند

سخنران راهپیمایی مردمی امروز سمنان در محکومیت آشوب‌گران گفت: آشوب‌گران هیچ سنخیتی با مردم ندارند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی اظهار کرد: فتنه‌گران در وقایع اخیر به اسم مردم و حمایت از آنها فتنه کردند و در حقیقت فتنه‌گران مطالبات اجتماعی مردم را پل کردند.

وی با تمجید از حضور مردم سمنان در حمایت از نظام و محکومیت فتنه‌گران ادامه داد: این حضور و حمایت مردمی بهترین پاسخ به فتنه‌گران و دشمنان نظام است.

امام جمعه موقت ورامین با بیان اینکه مردم امروز اعلام کردند که صف مردم از فتنه‌گران جداست خاطرنشان کرد: مردم اعلام می‌کنند که ما اگر انتقاد و حرفی هم داشته باشیم آن را از مسیر قانونی آن دنبال می‌کنیم.

حجت‌الاسلام محمودی آشوبگران را مزدوران اجانب خواند و اضافه کرد: اسناد نشان می‌دهد که عوامل آشوب وابسته به اجانب و مزدور امریکا هستند.

وی با بیان اینکه مسئولان نظام باید به مطالبات ملت توجه کنند افزود: مدیران در جمهوری اسلامی باید به میان مردم رفته و درد آنها حس کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران با اشاره به حمایت‌های همیشگی مردم از نظام اسلامی یادآوری کرد: مردم نشان دادند که پای این انقلاب ایستادند و از آن دفاع می‌کنند.

سخنران راهپیمایی مردمی امروز سمنان با اشاره به برخی اسناد به دست آمده از وقایع اخیر گفت: این اسناد نشان دادند که آشوبگران وابسته به خارج‌اند و لذا باید مردم در جریان این اسناد خیانت قرار گیرند که در فتنه‌های آینده به خوبی عمل کنند.

وی با بیان اینکه این مردم پای انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن ایستادند افزود: هیچ مسئولی اجازه ندارد برخلاف خواست این مردم گام بردارد .

محمودی با بیان اینکه در حقیقت ما اهل مذاکره هستیم اما اهل معامله نیستیم اظهار کرد: ما پرورش یافتگان مکتب عاشورا هستیم و اهل سازش نیستیم.

وی با بیان اینکه هرجا کوتاه آمدیم دشمن جری‌تر شده گفت: تا این جمعیت پشتیبان نظام است، مردم و نظام اجازه دخالت به بیگانگان نخواهد داد.


انتهای پیام