• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-2692-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان:

مردم همیشه جلودار مبارزه با فتنه‌ها هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: مردم از حمایت نظام خسته نشده و همیشه جلودار و طلایه‌دار مبارزه با فتنه‌ها بوده و هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی در حاشیه راهپیمایی مردم سمنان در دفاع از آرمان‌های انقلاب و علیه آشوب‌های اخیر، ضمن محکوم کردن آشوب‌های اخیر و دخالت بیگانگان اظهار کرد: این مردم در همه این 39سال گذشته همواره مدافع نظام و ولایت بودند و در مقابله با فتنه‌ها همیشه جلودار بودند.

وی با بیان اینکه باید قدردان این ملت وفادار بود افزود: مردم ایران نشان دادند که هرگز از دفاع و حمایت این انقلاب خسته نمی‌شوند.

این عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه باید ریشه‌های فتنه را خشکاند تصریح کرد: ریشه فتنه به حمدالله خشک شده و فتنه‌گران نمی‌توانند آسیبی به نظام اسلامی وارد کنند.

آیت‌الله شاهچراغی با بیان اینکه دشمنان نظام بهتر است سرجای خود بنشینند گفت: ریشه این فتنه‌ها به خارجی‌ها و منافقین و ضد انقلاب برمی‌گردد و باید خشکانده شوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه سمنان با بیان اینکه در همه این سال‌ها ما گرفتار ضد انقلاب بودیم خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی قدرتمندتر از این است که از ناحیه این ضدانقلاب‌ها آسیب ببیند.


انتهای پیام