• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-1890-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

یک مدیر مسوول به ایسنا خبرداد:

جنگل ابر برای دومین بار در این هفته آتش گرفت/ آتش‌سوزی از شب گذشته آغاز و هنوز مهار نشده است

مدیر روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با تایید آتش‌سوزی در بخشی از جنگل ابر شاهرود از اعزام سریع نیروهای این اداره کل به منطقه خبر داد و گفت: تیم‌های اعزامی به همراه مردم محلی در حال خاموش کردن آتش هستند.

ابوالفضل صیادجو در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان از سفر مدیرکل منابع طبیعی استان به محل آتش‌سوزی خبر داد و اظهار کرد: هنوز گزارشی دقیقی از میزان آتش‌سوزی دریافت نشده اما احتمالا سطح آتش‌سوزی چندان گسترده نیست.

وی با بیان اینکه آتش‌سوزی شب گذشته اتفاق افتاده افزود: محلی که آتش‌سوزی در آن اتفاق افتاده خارج از محدوده استان سمنان و در اراضی استان گلستان است.

مدیر روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با بیان اینکه هنوز دلیل آتش‌سوزی اولیه مشخص نیست تصریح کرد: همکاران ما هم برای کمک به اطفای کامل حریق و هم پیگیری دلایل آتش‌سوزی در عرصه حضور دارند و اخبار آن متعاقبا اعلام می‌شود.

به گزارش ایسنا چند روز پیش نیز عدم خاموش کردن آتش توسط گردشگران سبب آتش سوزی محدود در این جنگل منحصر به فرد شده بود. برگریزان پاییزی و وزش باد در این موقع از سال مهار آتش در جنگل ها را سخت می کند.

 


انتهای پیام