• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-593-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری سمینار تخصصی نقش اتاق‌های تمیز در کسب و کار و سلامت در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

سمینار تخصصی - آموزشی نقش اتاق‌های تمیز در کسب و کار و سلامت در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار شد .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، دکتر جواد جوهری سخنران این سمینار، با اشاره به نقش اتاق‌های تمیز در کسب و کار و سلامتی در صنعت و کیفیت و تکنولوژی، اظهار کرد: جامعه مهندسان و پزشکان باید برای نهادینه شدن این صنعت مهم در کشورمان تلاش کنند، چرا که رعایت استاندارد اتاق تمیز موجب ترقی کشور و کاهش هزینه‌های مستقیم می‌شود .

وی ادامه داد: آشنایی با فرهنگ اتاق تمیز به ارائه خدمات کیفی منجر شده و بهره‌مندی از محیط ‌زیست سالم را به همراه دارد ضمن اینکه دستیابی به تکنولوژی را نیز تسریع تسریع می کند .

مدیرعامل شرکت تهویه آذر نسیم با بیان اینکه آشنایی با فرهنگ اتاق تمیز موجب پایین آمدن قیمت تمام‌شده خدمات و افزایش قیمت فروش خواهد شد، افزود: برای دستیابی به تکنولوژی و برای تقویت هوافضا و تکنولوژی و ورود به بخش صنعت باید به‌صورت کیفی با اتاق تمیز آشتی کنیم .

دکتر جوهری همچنین به تشریح مزایای اتاق تمیز و کاربرد آن در صنایع مختلف از جمله کشاورزی، پزشکی، نظامی و ... پرداخت و بر ضرورت سرمایه‌گذاری بیشتر در این بخش تاکید کرد.

سمینار تخصصی - آموزشی نقش اتاق‌های تمیز در کسب و کار و سلامت با مشارکت سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان، پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت ساویس صنعت آسیا در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: