• یکشنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-2390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تردد قریب 3 میلیون خودرو از جاده‌های سمنان در تعطلات نیمه خرداد

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از تردد دو میلیون و 900 هزار خودرو در محورهای مواصلاتی استان در تعطیلات نیمه خرداد ماه امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان ، احسان منصور کیایی از ثبت دو میلیون ونهصد هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان در ایام رحلت حضرت امام (ره) و عید سعید فطر خبر داد و اظهار کرد: استان سمنان از شاهراه‌های ارتباطی کشور و یکی از پرترددترین استان‌ها در ایام پیک سفرها است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه استان سمنان از مسیرهای مهم ارتباطی شرق به غرب کشور است، همواره در ایام تعطیلات نسبت به سایر ایام سال تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان به‌خصوص در بزرگراه امام رضا(ع) افزایش چندین برابری می یابد .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان گفت افزود : به استنـاد آمار و اطلاعات تردد ثبت شده توسط سامانه‌های ترددشماری برخط از تاریخ 13 خردادماه  لغایت 17خردادماه، دو میلیون و نهصد هزار تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است .

منصور کیایی ادامه داد: باتوجه به افزایش تردد وسایل نقلیه سبک در ایام تعطیلات درصد وسایل نقلیه سنگین در این مدت 12 درصد از کل تردد بوده است .

وی افزود : پرترافیک ترین روز در این بازه زمانی روز جمعه هفدهم خردادماه بوده و ساعات اوج ترافیک از ساعت 18 لغایت 21 روز مذکور بوده است .

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان اضافه کرد: 10 تیم گشت کنترل جاده‌ای این اداره کل با همکاری و هماهنگی با فرماندهی پلیس راه استان در نقاط مختلف محورهای مواصلاتی استان در این ایام مستقر و در روانسازی ترافیک عبوری مشارکت داشتند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: