• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-1990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر ایران؛

مدیرعامل جدید جمعیت هلال احمر استان سمنان معارفه شد

  مدیرعامل جدید جمعیت هلال احمر استان سمنان با حضور دکتر پیروی دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور، نماینده مردم سمنان و دکتر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان معرفی شد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، در این آیین ضمن تقدیر از خدمات دکتر حسن شکرالهی مدیرعامل پیشین هلال احمر استان، مظفر محمدخانی به عنوان مدیرعامل این سازمان معارفه شد.

دکتر‌ محمود رضا پیروی دبیر کل جمعیت هلال احمر ایران در این آیین با بیان اینکه پست و مقام‌ها ماندگار نیست اظهار کرد: تغییرات مدیریتی در سازمانها و نهادها امری اجتنابناپذیر است و این‌ تغییر مدیریتی و جا به جاییها لزوما نشانه عدم توانایی و لیاقت ‌مسئولین و مدیران نخواهد بود .

وی با تقدیر از خدمات و تلاش های دکتر شکرالهی اظهار کرد: پرسنل، کارکنان و امداد گران و نیروهای تلاشگر جمعیت هلال احمر نقش مهمی در موفقیتهای این سازمان داشتند.

دبیر کل جمعیت هلال احمر ایران خواستار توجه بیشتر مسئولین استان به جمعیت هلال احمر شد و گفت: هلال احمر استان توفیقات خوبی در سالیان اخیر داشته که جای تقدیر دارد.

احمد همتی نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه نیز در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت : جمعیت هلال احمر از سازمان هایی است که با کمترین بودجه، بیشترین خدمات کیفی را ارائه می دهد .

وی با بیان اینکه این خدمت صادقانه نشات گرفته از یک پشتوانه ‌مردمی بسیار گسترده است به تقدیر از خدمات کدیرعامل پیشین هلال احمر استان پرداخت و گفت: حفظ و حراست از نیروهای ارزشمند نظام‌ جمهوری اسلامی امروز امری بسیار ضروری و مهم است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: