• جمعه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/روز قدس؛ شکست معامله قرن، تثبیت آرمان فلسطین/

صهیونیست‌ها رفتنی‌اند/ "معامله قرن" در پی صاحبخانه کردن صهیونیست‌ها و تحقق از نیل تا فرات‌اند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان معتقد است که امریکا با طرح معامله قرن به دنبال صاحب خانه کردن صهیونیست ها وتحقق رویای از نیل تا فرات هستند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سمنان اظهار کرد: ملت های مسلمان باید مانع از تحقق این رویا و راندن فلسطینی ها از سرزمین خودشان شوند.

وی با بیان اینکه هدف این طرح به رسمیت شناختن صهیونیست های غاصب است افزود: دنیای استکبار به دنبال منزوی کردن فلسطین و راندن آنها از سرزمین آبااجدادی شان هستند.

امام جمعه سمنان از طرح معامله قرن به عنوان یک طرح نامشروع و ضدبشری نام برد و گفت: سازش با امریکا و تن دادن به معامله قرن خیانت به جهان اسلام است.

وی راه مقابله با دسیسه چینی های امریکا و صهیونیست ها را وحدت و مقاومت دانست و اضافه کرد: دنیای اسلام باید در برابر این طرح ظالمانه به پا خیزد و با مقاومت و ایستادگی مانع از تحقق رویای صهیونیست ها شوند.

آیت الله شاهچراغی با اذعان به اینکه صهیونیست‌ها رفتنی‌اند افزود: فلسطین متعلق به مردم ستمدیده فلسطین است و از عمر صهیونیست ها چیزی باقی نمانده است.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه امریکا از دیرباز در پی طرح " معامله قرن" بوده افزود: مقاومت مسلمانان در برابر دشمنان اسلام و طراحان این طرح ضرورت دارد

وی با اشاره به برپایی باشکوه روز قدس در ایران و جهان ادامه داد: مهمترین پیام این روز و راهپیمایی میلیونی آن این است که مسلمانان تا شکست و نابودی کامل اسرائیل پای کار هستند.

شاهچراغی از روز قدس به عنوان یادگار امام راحل نام برد و گفت: امام راحل مظهر بصیرت و آینده نگری بود.

عضو خبرگان رهبری بر ضرورت معرفی و شناساندن امام و اندیشه های وی تاکید کرد و با اشاره به نزدیک بودن سالروز ارتحال امام ره افزود: سالروز ارتحال امام باید باشکوه تمام برگزار شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: