• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-3990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

معاون امداد و نجات هلال احمر استان به ایسنا خبرداد:

پایان تلخ پسر و مادر دامغانی در واژگونی مرگبار پژو در محور چشمه علی

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان از مرگپسر و مادر در سانحه واژگونی یک خودروی پژو در چشمه علی دامغان خبر داد.

علی رضا یحیایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان با اعلام این خبر اظهار کرد:این سانحه رانندگی در کیلومتر 48 دامغان-فولادمحله رخ داده است.

وی از مرگ در دم راننده خودرو در این سانحه خبر داد و افزود: مادر این راننده نیز به بیمارستان اعزام و به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان اعزام تیم های امداد جاده ای پایگاه چشمه علی هلال احمر و اورژانس به محل حادثه خبر داد و خاطرنشان کرد: این خودروی سانحه دیده تنها دو سرنشین داشته که پسر و مادر بودند و متاسفانه در این سانحه دلخراش هر دو جان باختند.

یحیایی با بیان اینکه این دو جان باخته بومی منطقه بودند تصریح کرد: امدادگران پایگاه امدادی چشمه علی پس از حضور بر سر صحنه، کار رهاسازی را به سرعت انجام و یکی از سرنشینان که دچار آسیب دیدگی شدید شده بود را از طریق اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی منتقل می کنند.
وی با بیان اینکه واژگونی عامل تلفات جاده ای در استان سمنان است بیان کرد: کارشناسان پلیس عدم توجه به جلو را دلیل این سانحه منجر به فوت اعلام کردند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه همکاران ما در اورژانس به سرعت آسیب دیده این سانحه را به بیمارستان دامغان اعزام کردند اظهار کرد: متاسفانه شدت جراحت وارده به قدری بوده که پزشکان قادر به نجات مصدوم این سانحه نبوده و به فاصله یکی دو ساعت بعد از حادثه در بیمارستان دامغان جان باخت.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: