خط داغ

 • /گزارش تصویری/ بازدید خبرنگاران از کارخانه آریا ترانسفو شهمیرزاد

  جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات، خبرنگاران و عکاسان از کارخانه آریا ترانسفو قدرت در شهرک صنعتی شهمیرزاد بازدید کردند عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه سمنان

  صبح امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه سمنان برگزار شد و در این مراسم از زحمات دکتر هنربخش رئوف تقدیر شد و دکتر نصیری زرندی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه سمنان معرفی شد عکس: مسعود محقق - لیلا همتی - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ کاروانسراهای تاریخی استان سمنان

  کاروانسرا یا «تیم» که بزرگ‌ترین نوع ساختمان‌های اسلامی است، ترکیبی است از کاروان (کاربان) به معنی گروهی مسافر که گروهی سفر می‌کنند و سرای، به معنی خانه و مکان پررونق‌ترین دوره احداث و مرمت کاروانسراها را می‌توان دوره صفویه دانست.

 • /گزارش تصویری/ تصاویر هوایی از ترافیک 29 اسفند جاده های استان سمنان

  تصاویر هوایی از ترافیک 29 اسفند جاده های استان سمنان عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ آغاز سفرهای نوروزی و ترافیک سنگین در جاده های استان سمنان

  آغاز سفرهای نوروزی و ترافیک سنگین در جاده های استان سمنان عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ تصاویر هوایی از جاده های استان سمنان در اولین ساعات از سفرهای نوروزی

  تصاویر هوایی از جاده های استان سمنان در اولین ساعات از سفرهای نوروزی عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنانَ.

 • /گزارش تصويري/ بهار آمد...

  طبيعت زيباي بهاري شهرستان مهديشهر عكس: مسعود محقق - ايسنا سمنان.

 • /گزارش تصويري/ مادران چشم به راه

  حکایت مادران خانه سالمندان سمنان، حکایت مادرانی با یک دنیا غم و تنهایی است.

 • /گزارش تصويري/ شكوفه هاي بهاري زمستان - سمنان

  از دیرباز شکوفه‌ها نویدبخش و نماد بهاران بوده‌اند و همیشه حس طراوت و زندگی دوباره را برای ما تجلی کرده‌اند.

 • /گزارش تصويري/ اردوي نشاط و اميد جمعيت هلال احمر استان سمنان

  طرح ملي اردوهاي فرهنگي و اجتماعي نشاط و اميد ويژه اعضاء سازمان جوانان جمعيت هلال احمر استان سمنان و با مشاركت معاونت فرهنگي جهاددانشگاهي استان سمنان در قالب بازديد از كارخانه سنگر كار شهرستان مهديشهر و اردوي تفريحي شهميرزاد برگزار شد عكس: مسعود محقق - ايسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ انفجار گاز در مجتمع مسکونی - سمنان

  صبح امروز در اثر نشت گاز، انفجار شدیدی در یک مجتمع مسکونی در شهرک الغدیر سمنان رخ داد که در پی آن یک نفر دچار مصدومیت شدید و سوختگی شد و چند واحد مسکونی نیز تخریب شد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصويري/ مقبره شيخ علاءالدوله سمناني

  احمد ابن سمنانی بيابانكي را از لحاظ مقام دینی به لقب شيخ رکن الدین ابولمكارم و به مناسبت خدمات جوانی اش در دستگاه دیوانی، به علاء الدوله عارف نامي و مشهور ايراني ملقب ساخته اند، وي در سال 659 هجري در سمنان تولد يافت.

 • /گزارش تصويري/ تشييع شهيد قدرت الله طحانيان - سمنان

  شهید قدرت‌الله طحانیان فرزند سیف‌الله متولد 16 تیر سال 1343 بود که پیکر مطهر و پاک وی بعد از 35 سال شناسایی شد، این شهید والامقام 25 تیر سال 61 در عملیات رمضان شهید و مفقودالاثر شده بود كه امروز بعد از 35 سال به زادگاه خود بازگشت و بعد از ظهر امروز، همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در شهر سمنان تشييع و در گلزار شهداي اين شهر به خاك سپرده شد.

 • /گزارش تصويري/ تصفيه خانه فاضلاب صنعتي سمنان

  تصفيه خانه فاضلاب و پساب شهرك صنعتي سمنان در مساحتي به وسعت 182 هزار و 163 متر مربع بالغ بر 18 هكتار، در شهرك صنعتي شرق سمنان واقع شده است ميزان پساب و فاضلاب ورودي به اين تصفيه خانه 800 متر مكعب در روز و 12 ليتر در ثانيه است كه شامل پساب هاي صنعتي و شهري شهرك صنعتي شرق سمنان است اين تصفيه خانه داراي 6 استخر هوادهي، 2 استخر فرعي، 4 استخر تصفيه خانه پيشرفته با گنجايش هر كدام 600 متر مكعب است روزانه 800 متر مكعب پساب صنعتي در اين تصفيه خانه، تصفيه مي شود عكس: مسعود محقق - ايسنا سمنان.

 • /گزارش تصويري/ راهپيمايي با شكوه 22 بهمن - سمنان

  یکشنبه 22 بهمن ماه؛ مردم استان سمنان در 60 نقطه از اين استان پهناور، همزمان با تهران و بیش از هزار شهرستان،‌ شهر و بخش و همچنین در بیش از 4 هزار روستاي كشور با حضور در خیابان‌های سراسر کشور سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و طلیعه فجر چهلم انقلاب خود را جشن گرفتند عكس: مسعود محقق - ايسنا سمنان.

 • /گزارش تصويري/ نهضت ادامه دارد...

  یکشنبه 22 بهمن ماه؛ مردم استان سمنان در 60 نقطه از اين استان پهناور، همزمان با تهران و بیش از هزار شهرستان،‌ شهر و بخش و همچنین در بیش از 4 هزار روستاي كشور با حضور در خیابان‌های سراسر کشور سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و طلیعه فجر چهلم انقلاب خود را جشن گرفتند عكس: مسعود محقق - ايسنا سمنان.

 • یک روز تعطیل برفی - شهميرزاد

  با بارش‌های نسبتاً خوب برف در ارتفاعات شهمیرزاد، شهرستان مهديشهر، مردم روز تعطیل جمعه خود را در طبيعت زمستاني ارتفاعات برفی اين منطقه گذراندند عكس: مسعود محقق - ايسنا سمنان.