خط داغ

 • /گزارش تصویری/ طبیعت زیبای پاییزی - شهمیرزاد

  پاییز فصل «فصل هزار رنگ»، فصلی پر از زیبایی با درخشش برگ‌های رنگارنگ در نور آفتاب بلندش، در فصل پاییز از سبزی و طراوت درختان کاسته شده و طبیعت به رنگ‌های زیبا آراسته می‌شود، طبيعت درختان، كوه ها و آسمان آبي و ابري، پُر مي‌شود از رنگ‌هاي پاييزي و نگاه هر بیننده‌ای را محو خود می‌کند عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ جلسه شورای اداری استان سمنان

  جلسه شورای اداری استان سمنان با  حضور محسن حاجی میرزایی، دبیر هیئت دولت، استاندار سمنان ، نماینده سمنان، مهدیشهر و سرخه و جمعی از مدیران  و مسوولین در سالن یادگار امام استانداری سمنان برگزار شد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ بافت تاریخی شهر میامی

  شهرستان میامی به عنوان شرقی‌ترین شهرستان استان سمنان در فاصله حدود 250 کیلومتری از سمنان مرکز استان قرار دارد.

 • /گزارش تصویری/ جشنواره منطقه ای اختراعات و ابتکارات در سمنان

  جشنواره منطقه ای اختراعات و ابتکارات رویش دماوند و خاوران در سمنان آغاز شد، در این جشنواره بالغ بر 200 مخترع از 18 استان کشور حضور دارند.

 • /گزارش تصویری/ عیادت جمعی از کودکان از کودکان بیمار - سمنان

  همزمان با روز جهانی کودک و هفته کودک، جمعی از کودکان "غنچه های هلال" با حضور در بیمارستان امیر المؤمنین(ع) سمنان از کودکان بیمار عیادت کردند عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ راهپیمایی کودکان سمنانی در روز جهانی کودک

  کودکان سمنانی همزمان با 16 مهرماه، روز جهانی کودک و هفته کودک، با شعار "آینده را باید ساخت" راهپیمایی برگزار کردند کودکان سمنانی پلاکارد هایی با عنوان " به ما اعتماد کنید، آینده را می سازیم" "آینده را باید ساخت" از جنگ بیزاریم" "ما طرفدار صلح و آرامش هستیم" و همچنین آدمک های نقاشی شده رئیس جمهور آمریکا و.

 • /گزارش تصویری/ شبیه سازی عملیات مرصاد - سمنان

  در این برنامه که در رزمگاه فرهنگی شهدای گمنام واقع در پارک کوهستان سمنان و با عنوان "به دنبال ستاره ها" برگزار می شود، کودکان و نوجوانان پس از آشنایی با عملیات مرصاد، آموزش های لازم را فرا می گیرند و به طور نمادین به عنوان رزمنده به منطقه عملیاتی مرصاد اعزام می شوند و در مراحل مختلف عملیات شرکت می کنند عکس: مسعود محقق - ایسنا.

 • /گزارش تصویری/ اولین تور دوچرخه سواری کوهستان تا کویر - سمنان

  اولین تور دوچرخه سواری کوهستان تا کویر به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری، افزایش شادابی و نشاط در مردم، برگزاری یک رویداد گردشگری، معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان سمنان به عنوان طبیعت جنگلی و کوهستانی و کویر و تبیین تفاوت‌های اقلیمی با مسافت کم در حد فاصل کوهستان و کویر به عنوان یک جاذبه گردشگری ۱۰ مهر در سمنان برگزار شد.

 • /گزارش تصویری/ اجتماع بزرگ بسیجیان استان سمنان

  تجمع گردان های نمونه بسیج استان سمنان در سومین مرحله رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسوال الله(ص) با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار سمنان و جمعی از فرماندهان و مسوولین استان در مصلی سمنان برگزار شد عکس: مسعود محقق - ایسنا.

 • /گزارش تصویری/ دیدار دو تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان و شهدای چلیچه شهرکرد

  دیدار تیم های شهرداری سمنان و شهدای چلیچه شهرکرد از چارچوب هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور با پیروزی شهرداری سمنان همراه بود .

 • /گزارش تصویری/ مانور آتش نشانی در سمنان

  مانور آتش نشانی در سمنان برگزار شد این مانور همزمان با روز آتش نشانی و با سناریوی تصادف، آتش سوزی، انفجار و ریزش ساختمان و گرفتار شدن چند نفر در خودرو و ساختمان طراحی و اجرا شد عکس: مسعود محقق - ایسنا.

 • /گزارش تصویری/ رژه نیروهای مسلح - سمنان

  مراسم رژه نیروهای مسلح شنبه - ۳۱ شهریور همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، همزمان با سراسر کشور در سمنان برگزار شد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ آغاز سال تحصیلی جدید - سمنان

  سال تحصیلی جدید برای کلاس اولی ها و تقابل لبخند ها و اشک های دانش آموزان در کنار خوشحالی همراه با نگرانی والدین آنها در سمنان آغاز شد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ آیین عزاداری عاشورای حسینی - روستای تاریخی بیابانک سرخه

  آیین عزاداری عاشورای حسینی در روستای تاریخی و کویری بیابانک شهرستان سرخه در استان سمنان علم گردانی، طوق گردانی، نخل گردانی و مراسم سینه زنی معروف به "حیدر حیدر" و "حسن حسین" از جمله آیین های عزاداری روستای بیابانک شهرستان سرخه در استان سمنان است عکس: مسعود محقق - ایسنا.

 • /گزارش تصویری/ آیین نخل گردانی عصر روز عاشورا - سرخه

  آیین نخل گردانی عصر روز عاشورا - حسینیه شهرستان سرخه در استان سمنان عکس: مسعود محقق - ایسنا.

 • /گزارش تصویری/ عزاداری تاسوعای حسینی - درجزین

  عزاداری تاسوعای حسینی - شهر درجزین شهرستان مهدیشهر استان سمنان عکس: مسعود محقق - ایسنا.

 • /گزارش تصویری/ آیین سنتی "یا عباس یا عباس" - شاهرود

  آیین سنتی «یا عباس یا عباس» تکیه بازار یا تکیه زنجیری شاهرود هر ساله با حضور انبوه عزاداران حسینی در روز پنجم محرم در شاهرود برگزار می‌شود.