خط داغ

 • /گزارش تصویری/ آبرسانی سیار در برخی مناطق شهر سمنان

  افت فشار و قطع شدن آب برای چندمین روز متوالی در شهر سمنان باعث شده است تا آبرسانی سیار صورت گیرد امروز بالغ بر 6 تانکر در برخی نقاط مانند شهرک گلستان، شهرک مدیران و میدان هفتم تیر و.

 • /گزارش تصویری/ امضای تفاهم نامه اجرای طرح ملی داناب در استان سمنان

  تفاهم نامه همکاری فی ما بین اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، شرکت آب منطقه ای سمنان و جهاددانشگاهی استان سمنان با موضوع اجرای طرح ملی دانش آموزی نجات آب(داناب) در سطح مدارس استان سمنان امضا شد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ آیین کوچه گردان عاشق - سمنان

  آیین کوچه گردان عاشق هر ساله همزمان با لیالی قدر و شهادت امام علی(ع) توسط جمعیت امداد دانشجویی و مردمی امام علی (ع) در سراسر کشور اجرا می شود، امسال بیش از 8 هزار کیسه ارزاق و مواد غذایی بین نیازمندان از قبل شناسایی شده در سراسر کشور توزیع شد.

 • /حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

  /گزارش تصویری/ راهپیمایی روز جهانی قدس - سمنان

  راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم روزه دار در سراسر استان سمنان و همزمان با  سراسر کشورمان برگزار شد.

 • /گزارش تصویری/ مراسم احیاء شب بیست و یکم ماه رمضان - سمنان

  مراسم احیای شب بیست و یکم ماه رمضان، همزمان در نقاط مختلف استان سمنان برگزار شد.

 • /گزارش تصویری/ مراسم احیای شب بیست و سوم ماه رمضان - سمنان

  مراسم احیای شب بیست و سوم ماه رمضان، سومین شب از لیالی قدر، همزمان در نقاط مختلف استان سمنان برگزار شد.

 • /گزارش تصویری/ مراسم احیاء شب نوزدهم رمضان - سمنان

  مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان، همزمان در نقاط مختلف استان سمنان برگزار شد.

 • /گزارش تصویری/ دیدار تیم‌های فوتبال ساحلی شهرداری سمنان و گلساپوش یزد

  دیدار تیم‌های فوتبال ساحلی شهرداری سمنان و گلساپوش یزد از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، به میزبانی شهرداری سمنان در زمین فوتبال ساحلی سیمرغ این شهر برگزار شد، که در پایان تیم گلساپوش یزد با نتیجه سه بر یک میزبان خود شهرداری سمنان را شکست داد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ اردوی تیم ملی کبدی بانوان - مهدیشهر

  اردوي آماده سازی تيم ملي كبدي بانوان جهت شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا که مرداد ماه سالجاری برگزار می شود در شهرستان مهدیشهر استان سمنان دایر شده است و تا ١٧ خرداد ماه ادامه دارد.

 • /گزارش تصویری/ خسارت سرمازدگی به باغات گردوی شهمیرزاد

  سرمای شدید در اواسط فروردین ماه و روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه سالجاری، بارش باران و تگرگ شدید، به بالغ بر 20 هزار هکتار از اراضی کشاورزی و باغات استان سمنان خسارت وارد کرده است عمده محصولات باغی مانند زردآلو، آلو، گردو، پسته، بادام و.

 • زنگ خطر برای ایران زمین!

  /گزارش تصویری/ جاده های پلاستیکی و تخریب محیط زیست!

  بشر امروز در تقابل با بزرگترین و بی‌سابقه‌ترین آلودگیِ زباله‌های پلاستیکی در تاریخ است.

 • /گزارش تصویری/ جزء خوانی قرآن کریم در ماه رمضان - سمنان

  آیین جزء خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در حسینیه شهدای گمنام سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان برگزار می شود عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • هفته دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور

  /گزارش تصویری/ دیدار دو تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان و شهرداری چابهار

  تقابل دو تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان و شهرداری چابهار از هفته دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در سمنان شب گذشته با نتیجه 6 بر 5 به سود تیم شهرداری سمنان به پایان رسید تیم شهرداری سمنان که در اولین بازی خانگی مقابل تیم شهرداری بندرعباس شکست خورده بود، در این بازی با وجود اینکه با نتیجه 5 بر 2 از شهرداری چابهار عقب بود، با حمایت پرشور و صدها نفری تماشاگران و طرفداران خود توانست نتیجه بازی را 6 بر 5 به سود خود تغییر دهد حضور انبوه تماشاگران سمنانی در این دیدار و تشویق بی امان بازیکنان تیم شهرداری سمنان از نکات قابل توجه این دیدار بود عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ نشست هم اندیشی فرمانده سپاه استان سمنان با اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی

  نشست هم اندیشی فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ هفته اول لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شهرداری سمنان - شهرداری بندرعباس

  دیدار دو تیم شهرداری سمنان و شهرداری بندرعباس از هفته اول لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، به میزبانی شهرداری سمنان در سمنان برگزار شد و تیم شهرداری بندرعباس موفق شد با نتیجه سه بر دو تیم شهرداری سمنان را در خانه شکست دهد از نکات قابل توجه این دیدار، استقبال خوب شهروندان سمنانی و همچنین مسوولین استانی فرماندارسمنان، شهردار سمنان، نماینده مردم سمنان، رئیس و اعضای شورای شهر سمنان و تعدادی از مدیران اجرایی استان بود تلاش دو تیم در سه وقت قانونی با نتیجه دو بر دو مساوی به پایان رسید و کار به سه دقیقه وقت اضافه و نهایتاً ضربات پنالتی کشیده شده که تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان در اولین دیدار خود در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، علی رقم نمایش زیبا و خوب، متأسفانه در سه دقیقه وقت اضافه گل سوم را دریافت و نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ مانور امداد و نجات - سمنان

  همزمان با هفته هلال احمر مانور امداد و نجات با سناریوی زلزله و آوار برداری و نجات مصدومان از زیر آوار و با همکاری کلیه دستگاه های امدادی در سمنان برگزار شد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ آیین سنتی گل غلتان نوزادان - امیریه دامغان

  آیین گل غلتان نوزاد در شهر امیریه دامغان یکی از سنت‌های دیرینه ملی در استان سمنان است که در اولین بهار زندگی نوزاد برگزار می شود، هرساله این سنت دیرینه در شهر امیریه شهرستان دامغان برگزار می شود چراکه مردم این دیار بر این باورند اجرای این مراسم برای نوزادان سبب شادابی، طراوت و سلامت آنان می‌شود .