خط داغ

 • /گزارش تصویری/ بازدید معاون سیاسی و امنیتی استانداری سمنان از جهاددانشگاهی استان

  همزمان با فرارسیدن 16 مرداد،سالروز تأسیس جهاددانشگاهی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری سمنان در نشست صمیمی با جهادگران جهاددانشگاهی استان سمنان حاضر و از نزدیک با فعالیت های این نهاد انقلابی آشنا شد، وی همچنین به مناسبت 17 مرداد، روز خبرنگار ضمن بازدید از خبرگزاری ایسنا، از خبرنگاران تجلیل کرد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از خبرگزاری ایسنا

  همزمان با فرارسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ضمن بازدید از خبرگزاری ایسنا از رئیس جهاددانشگاهی و خبرنگاران این خبرگزاری تجلیل کرد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ بازدید خبرنگاران از پروژه های شهرداری مهدیشهر

  بازدید خبرنگاران از پروژه های شهرداری مهدیشهر/ عکس: سید محمد علی شاهمیری - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ کنسرت محسن یگانه در سمنان

  کنسرت محسن یگانه با حضور طرفداران و هواداران این خواننده موسیقی پاپ، شب گذشته در سالن سینما هلال سمنان برگزار شد محسن یگانه در بخش کوتاهی از سخنان خود با اشاره به اینکه بیشتر ترانه های وی غمگین و آرام است، گفت: با توجه به شرایط امروزی که هر روز صبح اتفاقات و اخبار ناخوشایند به گوش ما می رسد، کمتر کسی است که غم روی دل او نباشد، من امشب سعی می کنم با ترانه های شاد، اندکی از این غم بکاهم حضور خانواده های سمنانی، از همه قشر و تیپ های مختلف و سنین مختلف در این برنامه از حاشیه های جالب بود محسن یگانه در کنسرت شب گذشته در سینما هلال سمنان، در هر دو سانس، بیش از 35 ترانه اجرا کرد، این خواننده پر طرفدار کشورمان اواخر سال گذشته نیز در سمنان به اجرای برنامه زنده پرداخته بود عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ "بوم گردی" در روستاهای میامی

  اقامتگاه‌های بوم‌گردی، اقامتگاه‌هایی هستند که در محیط‌های طبیعی و بومی با رعایت بالاترین سطح ممکن ضوابط زیست محیطی و به شکلی سازگار با معماری بومی، بافت تاریخی و سیمای طبیعی منطقه تأسیس شده و ضمن حداکثر تعامل با جامعه محلی و توجه به تنوع اقلیم، زمینه حضور و اقامت طبیعت‌گردان و گردشگران را با کیفیتی قابل قبول فراهم می‌کنند.

 • /گزارش تصویری/ جنگل ابر- شاهرود

  جنگل ابر یکی از مهمترین جاذبه های طبیعی در استان سمنان و شهرستان شاهرود است.

 • /گزارش تصویری/ کاروان های پیاده در راه حرم رضوی

  همزمان با دهه کرامت کاروان های متعددی به صورت پیاده راهی مشهد مقدس هستند تا در روز میلاد امام رضا(ع) خود را به حرم مطهر برسانند.

 • /گزارش تصویری/ مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی جوانان کشور - سمنان

  مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی جوانان کشور - سمنان دور اول مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی جوانان کشور از دیروز 29 تیرماه در سمنان آغاز شد، دور اول مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی جوانان کشور با حضور 20 تیم در 4 گروه 5 تیمی از دیروز در 4 منطقه کشور آغاز شد، در گروه 1 این مسابقات تیم های کیان سمنان، شهرداری سمنان، شهرداری تبریز، ملوان بندرگز و فرش حداد اصفهان تا سوم مرداد در سمنان به رقابت می پردازند در پایان دور اول این مسابقات دو تیم برتر از هر گروه به دور بعد صعود می کنند عکس: مسعود محقق - ایسنا.

 • /گزارش تصویری/ آیین غبارروبی آستان امامزاده یحیی(ع) سمنان با حضور خادمان رضوی

  آیین غبارروبی آستان مقدس امامزاده یحیی(ع) سمنان با حضور خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) و استاندار سمنان و جمعی از مدیران و مسوولین برگزار شد جشن های ویژه دهه کرامت و زیر سایه خورشید از صبح امروز با حضور خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) در استان سمنان آغاز شد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ اقامتگاه بوم گردی در قدیمی ترین روستای کویر شرقی ایران

  روستای حسین آباد دامغان،  در کیلومتر هشت جاده دامغان_ شاهرود ، یکی از قدیمی ترین روستاهای کنار کویر شرقی ایران است،  سابقه سکونت در این روستا به بیش از 400 سال می رسد و یکی از اقامتگاه های بوم گردی استان سمنان در این روستا احداث شده است در حال حاضر 62 اقامتگاه بوم گردی در روستاهای مختلف استان سمنان با مجوز در حال فعالیت و ارائه خدمات به گردشگران هستند، علاوه بر این تعداد اقامتگاه بوم گردی فعال در استان سمنان، 65 مرکز نیز برای دریافت مجوز تأسیس اقامتگاه بوم گردی در روستاهای استان سمنان در نوبت هستند اقامتگاه های بوم گردی، اقامتگاه هایی هستند که در محیط های طبیعی و بومی با رعایت بالاترین سطح ممکن ضوابط زیست محیطی و به شکلی سازگار با معماری بومی، بافت تاریخی و سیمای طبیعی منطقه تأسیس شده و ضمن حداکثر تعامل با جامعه محلی و توجه به تنوع اقلیم، زمینه حضور و اقامت طبیعت گردان و گردشگران را با کیفیتی قابل قبول و تعریف شده در محیط های طبیعی، فراهم می نمایند عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان سمنان در شهرستان شاهرود

  جلسه مشترک شورای حفاظت از منابع آب استان سمنان و شهرستان شاهرود در فرمانداری شهرستان شاهرود با حضور استاندار سمنان، معاون عمرانی استاندار، فرماندار شاهرود، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان و جمعی از مدیران و مسوولین برگزار شد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ بازدید استاندار سمنان از تأسیسات آبرسانی شهرستان شاهرود

  استاندار سمنان در سفر یک روزه به شهرستان شاهرود، از تأسیسات آب و فاضلاب شهری این شهرستان بازدید کرد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ تاریخ در میان کوچه های "ارمیان"

  در جهت غربی-شرقی از شاهرود به سمت میامی که عزم سفر کنی، تا ارمیان و چنار کهنسال و مردمان ساده و بی‌پیرایه‌اش راهی نیست.

 • /گزارش تصویری/ "خاموشی" در بازار سمنان

  قطعی مکرر و پی در پی برق در بازار سمنان برای ساعات مختلف، نارضایی کسبه بازار و برخی شهروندان را به دنبال داشته است و در پی این مشکلات، بازار سمنان در برخی ساعات روز، کامل و یا نیمه تعطیل می شود به گفته برخی از کسبه بازار سمنان، این بازار در روزهای معمول رونق چندانی نداشته، با وجود قطعی مکرر و متناوب برق به کل رونق از بازار رفته است و در این روزهای گرم تابستان مردم تمایل زیادی برای رفتن به بازار ندارند قطعی مکرر برق در بازار سمنان باعث تعطیلی موقت و کسادی بازار شده است و در برخی روزها کسبه بازار با تأخیر به بازار می آیند و یا خیلی زود به اجبار مغازه ها را تعطیل می کنند، این قطعی برق دردسرهایی نیز برای کسبه به دنبال داشته است.

 • /گزارش تصویری/ نشست خبری مدیران تأمین اجتماعی استان سمنان

  همزمان با فرارسیدن 19 تیرماه، هفته تأمین اجتماعی، نشست خبری مدیران تأمین اجتماعی استان با حضور مدیرکل سازمان، مدیر درمان تأمین اجتماعی و سایر مدیران و معاونین برگزار شد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ جلسه شورای اداری استان سمنان با حضور معاون رئیس جمهور

  جلسه شورای اداری استان سمنان با حضور معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور و با حضور استاندار سمنان، نمایندگان مجلس، فرمانداران و جمعی از مدیران و مسوولین در سالن یادگار امام استانداری سمنان برگزار شد عکس: مسعود محقق - ایسنا سمنان.

 • /گزارش تصویری/ بازدید معاون رئیس جمهور از کارگاه تولیدات صنایع دستی بانوان در سرخه

  معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور امروز 16تیرماه در ادامه سفر یک روزه خود به استان سمنان از کارگاه تولیدات صنایع دستی بانوان در سرخه بازدید کرد.